O nas

Zespół muzyczny jest niesamowicie ważnym elementem każdego wydarzenia i każdej uroczystości okolicznościowej. Muzyka posiada w sobie coś niezwykłego i magicznego. To ilość dźwięków które tworzą całość i wprawiają we wspaniały nastrój o wesołym lub też refleksyjnym charakterze. Towarzyszy nam ona od wieków i zawsze była elementem pobudzającym do zabawy, rozrywki, lub też przeżyć wewnętrznych i duchowych. Zespół muzyczny Sweet’s: Agnieszka, Robert i Jarek to harmonia instrumentalno-wokalna.

 

Agnieszka: muzyka od najmłodszych lat stanowi nieodzowny element jej życia. Absolwentka Państwowej Szkoły Muzycznej w klasie saksofonu a także akordeonu, brała czynny udział w wielu galach, koncertach. Niezwykle charyzmatyczna wokalistka o nietuzinkowej wrażliwości. Na scenie czuje się jak ryba w wodzie,obdarowuje ludzi swoją pozytywną energią.

 

Robert: od zawsze interesowało go wszystko co powydaje dźwięki. Pierwszy instrument , na którym zagrał to własnoręcznie zrobiony bębenek z puszki po kawie i gumowej rękawiczki. Pasjonata, czynnie działający klawiszowiec i wokalista w zespołach od ponad 20lat.

 

Jarek: wykształcony muzyk i pedagog, mający w swym dorobku pracę z uzdolnioną muzycznie młodzieżą. Przesympatyczny klawiszowiec-akordeonista oraz wokalista, posiada wieloletnie doświadczenie w branży rozrywkowej.

 

Sweet’s to zespół, który Wspólnie realizował i realizuje pasje muzyczne, niegdyś uczęszczając do Szkoły Muzyki Rozrywkowej Music Store w klasie wokalnej, do dziś nadal kształcą swoje umiejętności korzystając z licznych warsztatów muzycznych. Poprzez swoją determinację doszli do perfekcji w prowadzeniu imprez i robią to z dużym smakiem, poczuciem humoru i wysoką kulturą. Aktywnie zabawiają gości nadając imprezom wspaniały, niepowtarzalny nastrój. Wysoko cenią sobie dobry kontakt z odbiorcami. Oprócz wesel, które dominują w ich dorobku grają wiele imprez okolicznościowych takich jak: jubileusze, imprezy charytatywne, bale karnawałowe oraz eventy dla firm. Różnorodność gatunków muzycznych od światowych standardów poprzez przeboje lat ’60/’70/’80/’90, aż po najnowsze hity to gwarancja udanej imprezy na najwyższym poziomie, nawet dla najbardziej wymagającego klienta.